Jef Codron - (1882-1942)

Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!
Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!Jef Codron - (1882-1942) kopen? Bied vanaf 40!
  • Jef Codron (1882-1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 33 cm (h x b)
Lijst52 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie kleurenets van Jef Codron ingelijst en in goede staat. Is genummerd nr 156/ 250 en gesigneerd in potlood.

Werk zelf is in goede staat. Passe- partout wat vlekkerig en achterzijde lijst wat lichte beschadigingen.

Jef Codron (1882-1942)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Solosa

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
48 cm
52 cm
33 cm
36 cm
Sluit over 2d 4u 5m 22s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieZUID-BEIJERLAND,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 23:11
Eindtijd:02-02-2023 om 21:20