Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots

Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
  • Jef Diederen (1920-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

alerieprijs : € 230,- zie bijgaande fotos's , nu openingsbod op slechts 17,5 % van de galerieprijs!!!

  Kunstenaar : Jef Diederen (1920-2009)
  Herkomst : galerie Schoots
  Materiaal : kleurenlitho
  Gesigneerd : ja , handgesigneerd in potlood

  Bladgrote: 50 cm x 38,5 cm
  Oplage :100 exemplaren
  Gemaakt :1996
  Titel: Mooi hoofd IV
  Serie :Mooi hoof I-IV

 Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie

 Let op: nooit ingelijst geweest en in donkere lade bewaard gebleven, kortom  in perfecte staat.

 Let op. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het oplagenummer op het blad.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:03-05-2018 om 10:51
Eindtijd:10-05-2018 om 10:51

Willem1945
8 mei / 12:21
€ 40