Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert - Verkocht

Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!
Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 70!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage43/80
'Mooi hoofd' is de titel van een serie van zeven litho's, die Jef Diederen in 1993 maakte naar teksten van Lucebert. Dit kavel omvat eveneens deze teksten van Lucebert

Alle litho's zijn gesigneerd door de kunstenaar. Bovendien zijn alle series in het colofon gesigneerd door Jef Diederen en Lucebert.

De linnen cassette zoals vermeld in het colofon is niet aanwezig.

Administratieve code: QQSCH

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-01-2020 om 16:27
Eindtijd:09-02-2020 om 19:04
ruud-dj
09 feb. / 16:48
€ 70