Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert

Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - 7 Litho's naar teksten van Lucebert kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (276)
  • Jef Diederen (1920-2009)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60/80
'Mooi hoofd' is de titel van een serie van zeven litho's, die Jef Diederen in 1993 maakte naar teksten van Lucebert. Dit kavel omvat eveneens deze teksten van Lucebert

Alle litho's zijn gesigneerd door de kunstenaar. Bovendien zijn alle series in het colofon gesigneerd door Jef Diederen en Lucebert.

De linnen cassette zoals vermeld in het colofon is niet aanwezig.

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-07-2020 om 10:59
Eindtijd:26-07-2020 om 22:54

Biedingen (12):

Annilo
26 jul. / 22:48
€ 70
Collectorito
26 jul. / 21:00
€ 60
darius
26 jul. / 20:58
€ 50
Collectorito
24 jul. / 09:14
€ 45
darius
17 jul. / 08:37
€ 40
GertDirksen
17 jul. / 08:37
€ 35
GertDirksen
16 jul. / 17:28
€ 25
nelleke1958
16 jul. / 17:26
€ 20
GertDirksen
16 jul. / 17:26
€ 20
nelleke1958
16 jul. / 17:24
€ 15
GertDirksen
16 jul. / 17:24
€ 10
nelleke1958
16 jul. / 13:49
€ 1