Jef Diederen - FIGURATIE / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1993

Jef Diederen - FIGURATIE / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 37,95 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jef Diederen - FIGURATIE / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 28!Jef Diederen - FIGURATIE / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 28!Jef Diederen - FIGURATIE / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 28!Jef Diederen - FIGURATIE / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (19)

292 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jef Diederen (1920-2009)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage77/80

Jef Diederen (1920-2009).
Figuratie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood/Signé avec crayon.
Ex.nr. 77/80.
1993.
Met gedrukte tekst.
Proper blad.
Blad: 76x56cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 9.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).

Dit item is verkocht voor 37,95(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-01-2020 om 09:06
Eindtijd:12-02-2020 om 19:00

Biedingen (3):

connelie
12 feb. / 18:50
€ 33
willemnijssen
12 feb. / 18:50
€ 30
willemnijssen
12 feb. / 13:41
€ 28