Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984

Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!
Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Jef Diederen (1920-2009)
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen135 cm x 135 cm (h x b)
Lijst136 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig olieverf op doek van Jef Diederen uit 1984. Titel: Provence III. Gesigneerd op de achterzijde. Daarnaast zit er op de achterzijde een sticker van Diederen zelf waarop jaartal, techniek en titel worden vermeld. Herkomst: Galerie Nouvelle Image, Den Haag (sticker op achterzijde). Afmetingen werk: H135 x b135 cm.

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten

In zeer goede staat

Jef Diederen (1920-2009)

Alle items van deze kunstenaar(15) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
136 cm
136 cm
135 cm
135 cm
Sluit over 5d 18u 39m 49s
Openingsbod€ 2995
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:22-07-2021 om 12:23
Eindtijd:02-08-2021 om 19:18