Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het werk is aan de bovenzijde in de hoeken op een stevige ondergrond gemonteerd. Hierdoor is het papier netjes intact gebleven. Een paar kleine ribbels, op de plaatsen waar het gemonteerd is. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 28-3-2022 om 16:34 |
Eindtijd | 24-5-2022 om 14:44 |