Jef Diederen - Litho (zeer groot)

Jef Diederen - Litho (zeer groot) kopen? Bied vanaf 65!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grote litho van de hand van Jef Diederen
Handgesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Oplagenummer: 48/100

Jef Diederen (1920-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22 )

589 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
53 cm
76 cm
Starttijd:28-10-2022 om 09:05
Eindtijd:06-11-2022 om 22:33
Openingsbod € 65
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland