Jef Diederen - Mooi hoofd

Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 50!Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 50!Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 50!Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 50!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage87/100
Jef dieteren. Amsterdamse Limburger
Kleuren litho uit 1996
87/100
50x38

Litho kan in overleg ook worden  afgehaald in Den Bosch

Nooit ingelijst, altijd bewaard in donker

Jef Diederen (1920-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  meisen
FA. (1)

Lid sinds 2010
11 verkochte items
38 cm
50 cm
Starttijd:15-02-2022 om 18:27
Eindtijd:01-03-2022 om 22:48
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Bosch , Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland