Jef Diederen - zonder titel

Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80
Litho van Jef Diederen, met potlood gesigneerd, genummerd en (onduidelijk) gedateerd. Geschept papier, blad 76 x 56 cm. gemonteerd op dik achterblad van 78 x 58 cm. In uitstekende conditie.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden tussen 2 platen.

Jef Diederen (1920-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

390 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
58 cm
78 cm
Starttijd:13-06-2022 om 15:17
Eindtijd:22-06-2022 om 19:18
Openingsbod € 40
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland