Jef van Tuerenhout - Koninginnen - Verkocht

Jef van Tuerenhout - Koninginnen kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Jef van Tuerenhout - Koninginnen kopen? Bied vanaf 225!Jef van Tuerenhout - Koninginnen kopen? Bied vanaf 225!Jef van Tuerenhout - Koninginnen kopen? Bied vanaf 225!Jef van Tuerenhout - Koninginnen kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jef van Tuerenhout (1926-2006)
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
exemplaar HC (hors commerce)
groot formaat, uitsluitend afhalen in Belgisch Limburg (nabij Sint-Truiden)

Jef van Tuerenhout (1926-2006)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
60 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:11-01-2019 om 16:13
Eindtijd:21-03-2019 om 14:27
ART_at_HOME
21 mrt. / 12:08
€ 225