Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Al jaren uitverkocht bij het Guggenheim Museum; Zeldzaam Mini Schaalmodel (multiple) van 5,8 cm hoog bij 8 cm breed van "Puppy 1992" van Jeff Koons, een tien meter hoog beeld, versierd met verse bloemen en planten, dat staat voor het Guggenheim Museum in Bilbao. (Er bestaat ook een versie van 18 cm hoog met droogbloemen)
Dit kleine exemplaar is met de hand versierd met droogbloemen en is een kleine versie van het grote exemplaar, op een sokkeltje met het opschrift "c. TAMCB en "Puppy". Degene die u afgebeeld ziet is een vorig exemplaar. Omdat ze handgemaakt zijn kan het beeldje waar u op biedt iets verschillen.
Het beeldje zit in de originele verpakking en is een waar "Collectors Item!"
.
Jeff Koons (1955) is een Amerikaans Neo Pop art kunstenaar die woont en werkt in New York. Hij is in alle grote musea en collecties over de hele wereld en zijn werk brengt vele miljoenen. (zie bijvoorbeeld de aankomende Sotheby's veiling!) Zijn thema's zijn; banaliteit, popart, verleiding, seks en kitsch. Zo maakt hij tegenwoordig zeer grote sculpturen van metaal die lijken op opblaasfiguurtjes van bijvoorbeeld een opblaashondje. Hij heeft enige tijd geleden een grote tentoonstelling gehad in een bijzondere locatie, namelijk Versailles.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 9-9-2014 om 18:22 |
Eindtijd | 16-9-2014 om 18:22 |