Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst - Verkocht

Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeffrey Becom - Zuid-Europees Stadsgezicht - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Jeffrey Becom (1953)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 38 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 301
Jeffrey Becom
"Gezicht op een Stad"
Aquarel
1981
26 x 38 cm
Lijst maat is groter

Jeffrey Becom (1953)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
50 cm
40 cm
38 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-02-2020 om 19:37
Eindtijd:21-02-2020 om 21:54
Puttelaar
21 feb. / 20:24
€ 50