Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris - Grilles d'Arbre VI - Ingelijst

Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris - Grilles d'Arbre VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris - Grilles d'Arbre VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris - Grilles d'Arbre VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris - Grilles d'Arbre VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Jelis van Dolderen (1954)
Jaartal2006
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
Lijst80.5 cm x 98.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/65

Het werk is ingelijst zonder glas.

Op het passe-partout zitten verschillende krassen en vlekken.

Jelis van Dolderen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
98.5 cm
80.5 cm
76 cm
57 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-01-2020 om 13:44
Eindtijd:26-01-2020 om 20:56

Biedingen (5):

Latoya
25 jan. / 23:07
€ 15
Internaat
25 jan. / 22:57
€ 10
Latoya
24 jan. / 14:06
€ 5
Internaat
22 jan. / 06:00
€ 3
nelleke1958
15 jan. / 14:10
€ 1