Jelle de Vries - Amorfe materie

Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!
Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!Jelle de Vries - Amorfe materie kopen? Bied vanaf 454!
  • Jelle de Vries (1948)
Jaartal1985
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 84 cm (h x b)
Incl. lijst74.6 cm x 84.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Materieschilderij.

Geen beschadigingen.

Jelle de Vries (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  JelledeVries
FA. (3)

Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
84.6 cm
74.6 cm
84 cm
74 cm
Starttijd12-3-2023 om 8:33
Eindtijd19-3-2023 om 19:04
Openingsbod € 454
ObjectlocatieMantgum,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier