Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk CITYGIRL Handgesigneerd
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Sober, herkenbaar werk van Jelle Hoogstra. Tekening met pastelkrijt op dik papier, gesigneerd, gesitueerd en gedateerd (‘86) rechtsonder. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 50cm x 40cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 30-10-2023 om 8:35 |
Eindtijd | 6-11-2023 om 19:21 |