Jelle Hoogstra - Compositie

Jelle Hoogstra - Compositie kopen? Bied vanaf 125!

Jelle Hoogstra - Compositie

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jelle Hoogstra - Compositie kopen? Bied vanaf 125!Jelle Hoogstra - Compositie kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Jelle Hoogstra (1924-2003)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Specificaties:
  • Kunstenaar:Jelle Hoogstra
  • Afmeting:50x70
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
  • Techniek:Acrylverf op schildersdoek
  • Galerieprijs:€ 495,-
  • Prachtig abstract kleurrijk werk, verf opgebracht met schildersmes

  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-07-2021 om 08:40
Eindtijd:22-07-2021 om 11:31

lotte217
22 jul. / 11:29
€ 130