Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Jaartal | 1984 |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 77 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
goede conditie - netjes ingelijst - glas wordt verwijderd bij verzending! | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 16-9-2022 om 12:45 |
Eindtijd | 25-9-2022 om 22:51 |