JELLE HOOGSTRA, LANDSCHAP - Verkocht

JELLE HOOGSTRA, LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
  • Jelle Hoogstra (1924-2003)
TypeTekening / Aquarel

Tkening van Jelle Hoogstra uit 2000,

rechtsonder gesigneerd

Papierformaat: 29.7 x 42 cm

Buitenranden iets vergeeld

Jelle Hoogstra (1924-2003)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:10-12-2015 om 21:45
Eindtijd:15-12-2015 om 21:45
Mentau
15 dec. / 05:51
€ 10