Jelle Troelstra - BERGENSE SCHOOL - Aquarel jaren 30

Jelle Troelstra - BERGENSE SCHOOL - Aquarel jaren 30 kopen? Bied vanaf 120!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jelle Troelstra - BERGENSE SCHOOL - Aquarel jaren 30 kopen? Bied vanaf 120!Jelle Troelstra - BERGENSE SCHOOL - Aquarel jaren 30 kopen? Bied vanaf 120!Jelle Troelstra - BERGENSE SCHOOL - Aquarel jaren 30 kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jelle Troelstra (1891-1979)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 28 cm (h x b)
Lijst42 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie expressionistische aquarel van de Bergense School schilder en graficus Jelle Troelstra (1891-1979)

Ingelijst achter passe-partout

Gesigneerd in potlood rechtsonder

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-01-2020 om 16:05
Eindtijd:31-01-2020 om 21:15

N-K-C
31 jan. / 20:00
€ 120