Jennifer Dickson - Murmors

Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!
Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!Jennifer Dickson - Murmors kopen? Bied vanaf 175!
  • Jennifer Dickson (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12 van 20
Jennifer Dickson is een van Canada's meest vooraanstaande kunstenaars. Deze prijswinnende prentkunstenaar en fotograaf is wereldwijd bekend om haar angstaanjagend mooie en nauwgezette handgetinte etsen, prenten, foto's en aquarelschilderijen. Jennifer Dickson werd in 1995 benoemd tot de Orde van Canada (CM). Ze werd in 1970 (RA) gekozen tot The Royal Academy of Arts, Londen, Engeland. In 2002 ontving ze de Victor Tolgesy-prijs van de Council forthe Arts, Ottawa, voor cultureel leiderschap.

Jennifer Dickson is one of Canada’s most distinguished photographic artists. This award-winning printmaker and photographer is known the world over for her hauntingly beautiful and meticulous hand-tinted etchings, prints, photographs, and watercolourpaintings.Jennifer Dickson was named to the Order of Canada (CM) in 1995. She was elected toThe Royal Academy of Arts, London, England in 1970 (RA). In 2002 she was given the Victor Tolgesy award by the Council for the Arts, Ottawa, for cultural leadership.

Goed ingelijste ets met rood accent.
Niet zichtbaar of de kleur van het papier in de loop van de tijd is verkleurd.
Mooi wit passe-partout. Lijst enkele gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, in overleg af te halen, ook in amsterdam. parkeren voor de deur., Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 29,49

Jennifer Dickson (1936)

Engels EngelsZuid-Afrikaans Zuid-Afrikaans

Geplaatst door  dedelft
Lid sinds 2017
70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
31 cm
30 cm
20 cm
18 cm
Starttijd30-7-2023 om 14:03
Eindtijd14-8-2023 om 22:22
Openingsbod € 175
ObjectlocatieStavoren, in overleg af te halen, ook in Amsterdam. Parkeren voor de deur.,  Nederland