Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!!
Christian Silvain - B.S. K6/100
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alblasserdam, Nederland |
Starttijd | 12-1-2021 om 0:42 |
Eindtijd | 25-4-2021 om 15:37 |