Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN

Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN kopen? Bied vanaf 45!
Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN kopen? Bied vanaf 45!Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN kopen? Bied vanaf 45!Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN kopen? Bied vanaf 45!Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN kopen? Bied vanaf 45!Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN kopen? Bied vanaf 45!Jenny Dalenoord - DE OLIJFBOMEN kopen? Bied vanaf 45!
  • Jenny Dalenoord (1918-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1955
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Krachtig werk van Jenny Dalenoord die zich vooral bezighield met het maken van illustraties.
Later docent aan de Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag.
De conditie van deze linosnede is zeer goed. Gesigneerd en betiteld met potlood.

Sluit binnenkort 19u 35m 03s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieROERMOND,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:24-11-2022 om 10:40
Eindtijd:03-12-2022 om 10:45