Jentsje Popma, zeefdruk op papier, Titel; - Verkocht

Jentsje Popma, zeefdruk op papier, Titel; kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jentsje Popma (1921)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Zomer“

Afmetingen beeld: h. 40 cm x b. 40 cm (Blad: 50 cm x 50 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 42/125
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:17-04-2015 om 17:56
Eindtijd:26-04-2015 om 17:56
Hans1951
25 apr. / 09:31
€ 75