Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 78 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Mooi werk en conditie. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 21-7-2021 om 11:23 |
Eindtijd | 22-10-2021 om 20:06 |