Jeroen de Carpentier - Stilleven - 1976 - Verkocht

Jeroen de Carpentier - Stilleven - 1976 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 120,00

Jeroen de Carpentier - Stilleven - 1976 kopen? Bied vanaf 150!Jeroen de Carpentier - Stilleven - 1976 kopen? Bied vanaf 150!Jeroen de Carpentier - Stilleven - 1976 kopen? Bied vanaf 150!Jeroen de Carpentier - Stilleven - 1976 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jeroen de Carpentier (1956)
Jaartal1976
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
Lijst54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jeroen de Carpentier (Bergen 1956 -)

acrylverf op papier, achter glas en met lijst

maat inclusief lijst: 54 x 70 cm.

in goede conditie (lijst heeft ouderdomssporen)

verzending met Track & Trace en met handtekening bij ontvangst
het item kan  ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).

Jeroen de Carpentier (1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

217 verkochte items
70 cm
54 cm
64 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:17-04-2019 om 09:57
Eindtijd:29-04-2019 om 09:06
Frans_Leijen
28 apr. / 21:50
€ 120