Jeroen Gerlofsma - Brian

Jeroen Gerlofsma - Brian kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Gerlofsma - Brian kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Gerlofsma - Brian kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Gerlofsma - Brian kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  JdG0210

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jeroen Gerlofsma (1974)
OnderwerpDieren
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij, acryl op linnen van Jeroen Gerlofsma.

Jeroen Gerlofsma (1974)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  JdG0210

Lid sinds 2022
0 verkochte items
40 cm
40 cm
Starttijd:24-04-2022 om 11:12
Eindtijd:01-05-2022 om 22:36
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie