Jeroen Henneman, zeefdruk, "Kraan en waterstraal", prent 190, 1973 - Verkocht

Jeroen Henneman, zeefdruk, "Kraan en waterstraal", prent 190, 1973 kopen? Bied vanaf 95!
Jeroen Henneman, zeefdruk, "Kraan en waterstraal", prent 190, 1973 kopen? Bied vanaf 95!Jeroen Henneman, zeefdruk, "Kraan en waterstraal", prent 190, 1973 kopen? Bied vanaf 95!Jeroen Henneman, zeefdruk, "Kraan en waterstraal", prent 190, 1973 kopen? Bied vanaf 95!
  • Jeroen Henneman (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk door Jeroen Henneman, voorstelling van een kraan en een waterstraal, zichtmaat 55x43, bladmaat 72x57, gesigneerd en gedateerd r.o. 'Henneman '73'.

Uitgave Prent 190: genummerd l.o. '79/190'

In uitstekende staat.

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:17-11-2015 om 15:32
Eindtijd:01-12-2015 om 15:32
Dagelijks
23 nov. / 15:26
€ 95