Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Apart, atypisch werk van Jeroen Hermkens. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1997) en getiteld (“boven- en benedenloop / ontwerpuitnodiging riviergezicht”). In goede conditie; wat vlekjes aan de uiterste linkerrand. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 74cm x 52cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Wat vlekjes aan de uiterste linkerrand. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 8-1-2022 om 11:44 |
Eindtijd | 25-6-2022 om 13:54 |