Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997

Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Pireaus' - 1997 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Jeroen Hermkens (1960)
Jaartal1997
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Jeroen Hermkens, bekend om zijn impressionistische stadsgezichten.

Keurige drukkwaliteit. Het werk verkeert in zeer goede conditie.

Jeroen Hermkens (1960)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items
76 cm
56 cm

Starttijd:17-05-2020 om 18:42
Eindtijd:29-05-2020 om 22:46
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd