Jeroen Krabbe - KLOK KAT ABSTRACT

Jeroen Krabbe - KLOK KAT ABSTRACT kopen? Bied vanaf 25!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 25,00

Jeroen Krabbe - KLOK KAT ABSTRACT kopen? Bied vanaf 25!Jeroen Krabbe - KLOK KAT ABSTRACT kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Jeroen Krabbe (1944)
TypeGlas / Keramiek
JEROEN KRABBE Amsterdam 1944 KAT GELITHOGRAVEERDE KLOK in de maat 30 x 32 cm GESIGNEERD ONDER JEROEN KRABBE 1991 klok werkt niet , wijzers hangen slap verder goede staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:01-01-2014 om 20:28
Eindtijd:08-01-2014 om 20:28

Joram
4 jan. / 18:29
€ 25