JEROEN KRABBE - modern werk - lithografie + Thema nr MUSEUM TIJDSCHRIFT.

JEROEN KRABBE - modern werk - lithografie + Thema nr MUSEUM TIJDSCHRIFT.  kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 70,00

JEROEN KRABBE - modern werk - lithografie + Thema nr MUSEUM TIJDSCHRIFT.  kopen? Bied vanaf 60!JEROEN KRABBE - modern werk - lithografie + Thema nr MUSEUM TIJDSCHRIFT.  kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

278 verkochte items
  • Jeroen Krabbe (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi abstract werk uit oplage van 200, dit is exeplaar 7. Het werk is in potlood gesigneerd en genummerd en verkeert in onberispelijke staat. Het werk komt samen met het thema nummer van Museum Tijdschrift uit 2010, met uitgebreid verslag omtrent werk van Krabbe.

Maat: 25x25 cm (beeld) en 38x57 cm (papier)

In combinatie met andere werken, bespaart u mogelijk verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:19-10-2014 om 17:39
Eindtijd:26-10-2014 om 16:49

Biedingen (3):

batavier
26 okt. / 16:42
€ 70
Pinacolada
26 okt. / 16:35
€ 65
Tureluur
25 okt. / 19:16
€ 60