Jeroen Krabbe - Onbekend - Verkocht

Jeroen Krabbe - Onbekend kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  agenda

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jeroen Krabbe (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen88 cm x 68 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60/175
Heldere kleuren

Jeroen Krabbe (1944)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  agenda

Lid sinds 2020
1 verkochte items
70 cm
90 cm
68 cm
88 cm
Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-05-2020 om 14:09
Eindtijd:13-06-2020 om 22:20
maartenstuifbergen
04 jun. / 12:46
€ 195