Jeroen Krabbé - Rangali Island

Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!
Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!
  • Jeroen Krabbé (1944)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1995
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 33 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Voor de opnames van de speelfilm 'Till there was you' was Krabbé in Oceanië en was diep onder de indruk van de eilandengroep "Vanuatu heeft mijn leven veranderd, niet alleen als reiziger, maar vooral ook als schilder. Een onontdekt, ongeschonden en vooral onaangetast landschap trof ik daar".

Prachtige afbeelding in nette passe-partout en lijst (glas)

Techniek : Giclée
Afmetingen: 34 cm x 33 cm (h x b)
Lijst: 50 cm x 40 cm (h x b)
Drukgesigneerd

Jeroen Krabbé (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

167 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
40 cm
50 cm
33 cm
34 cm
Sluit over 8d 2u 0m 31s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieUTRECHT,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-01-2023 om 19:08
Eindtijd:05-02-2023 om 22:33