Jeroen Krabbe - View from my window - Verkocht

Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!
Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Krabbe - View from my window kopen? Bied vanaf 150!
  • Jeroen Krabbe (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 54 cm (h x b)
Lijst102 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/175
Originele zeefdruk Jeroen Krabbé – View from my window
Foto van certificaat toegevoegd
Zie foto voor bijbehorend certificaat.Openingsbod 150 euro excl verzendkostenEventueel te koop in combinatie met andere ingelijste zeefdruk View on the Andamon sea

Werk heft 5 jaar in kamer gehanen zonder direct zonlicht. Daarna donker opgeslagen

Jeroen Krabbe (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  AndreDickmann

Lid sinds 2019
2 verkochte items
82 cm
102 cm
54 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:11-03-2019 om 20:45
Eindtijd:26-03-2019 om 12:14
wendyann
25 mrt. / 20:28
€ 130