Jeroen Krabbe: zeefdruk " landschap " - Verkocht

Jeroen Krabbe: zeefdruk " landschap " kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Krabbe: zeefdruk " landschap " kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Krabbe: zeefdruk " landschap " kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Krabbe: zeefdruk " landschap " kopen? Bied vanaf 50!
  • Jeroen Krabbe (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ landschap “
Afmetingen beeld: h.62 cm x b.50 cm (Blad: 87 cm x 63 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder
Oplage: 106 / 250
Ingelijst: losse zeefdruk, nooit ingelijst
Materiaal:  papier
Conditie: nieuwstaat

Jeroen Krabbe (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:04-01-2015 om 13:42
Eindtijd:09-01-2015 om 13:42
Biedingen (9)
vanSch
09 jan. / 11:59
€ 90
rooievlinder
09 jan. / 11:52
€ 85
xannetje15
09 jan. / 10:55
€ 80
JVW
09 jan. / 10:54
€ 75
xannetje15
09 jan. / 10:54
€ 70
JVW
09 jan. / 10:53
€ 65
xannetje15
09 jan. / 10:53
€ 60
JVW
08 jan. / 22:21
€ 55
vanSch
04 jan. / 16:53
€ 50