Jerre Hakse - onbekend

Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!
Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!
  • Jerre Hakse (1937)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2007
TechniekHoutskool
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JERRE HAKSE ORIGINEEL TEKENING

Origineel tekening van Jerre Hakse met houtskool op doek met licht bruine kleur 50x50 cm

 gesigneerd op voorkant en nummer en sticker op de achterkant.

Een veelzijdig persoon met een eigen stijl van schilderen: In zijn werk leert u Jerre Hakse kennen, hij schildert zoals hij is: emotioneel en vitaal. Jerre schildert doeken en gouaches waarin hij toespelingen maakt op iets dat hij gezien of ervaren heeft maar door zijn lyrisch abstracte vertaling veel raadselachtigheden bevatten en dan ook ver van de optische realiteit verwijderd zijn. Zijn schilderijen zijn stijlvast en geschilderd in een stevig handschrift - dat alle ruimte laat aan subtiliteit. Hij vindt het belangrijk dat de beelden die ontstaan uit zijn onderbewustzijn, samen met datgene wat hij voelt en waarneemt, de toeschouwer zullen boeien. Zijn werken zitten in de midden en hogere prijsklasse, zie internet / google.

Verzenden     Locatie: Nederland, Amsterdam
Pakket: 9,20 euro aangetekend (van Nederland naar Nederland)

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam.
Garantie     Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

Jerre Hakse (1937)

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 22,50

Jerre Hakse (1937)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  alfabet123
Lid sinds 2022
0 verkochte items
50 cm
50 cm
Starttijd2-5-2022 om 3:08
Eindtijd15-5-2022 om 19:29
Openingsbod € 120
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland