JERRE HAKSE ORIGINEEL TEKENING
Origineel tekening van Jerre Hakse met houtskool op doek met licht bruine kleur 50x50 cm
gesigneerd op voorkant en nummer en sticker op de achterkant.
Een veelzijdig persoon met een eigen stijl van schilderen: In zijn werk leert u Jerre Hakse kennen, hij schildert zoals hij is: emotioneel en vitaal. Jerre schildert doeken en gouaches waarin hij toespelingen maakt op iets dat hij gezien of ervaren heeft maar door zijn lyrisch abstracte vertaling veel raadselachtigheden bevatten en dan ook ver van de optische realiteit verwijderd zijn. Zijn schilderijen zijn stijlvast en geschilderd in een stevig handschrift - dat alle ruimte laat aan subtiliteit. Hij vindt het belangrijk dat de beelden die ontstaan uit zijn onderbewustzijn, samen met datgene wat hij voelt en waarneemt, de toeschouwer zullen boeien. Zijn werken zitten in de midden en hogere prijsklasse, zie internet / google.
Verzenden Locatie: Nederland, Amsterdam
Pakket: 9,20 euro aangetekend (van Nederland naar Nederland)
Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam.
Garantie Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item
Jerre Hakse (1937)