Jessica Homich - Schaal met twist

Jessica Homich - Schaal met twist kopen? Bied vanaf 150!
Jessica Homich - Schaal met twist kopen? Bied vanaf 150!Jessica Homich - Schaal met twist kopen? Bied vanaf 150!
  • Jessica Homich (1972)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2016
StijlDutch Design
Afmetingen13.5 x 32 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht2835 gram
GemerktHandgesigneerd
Jessica heeft een deel van haar persoonlijke collectie overgedragen aan stichting SHIF.  De stichting heeft de vrijheid gekregen om de werken te verkopen. De opbrengst van de verkoop komt volledig ten goede aan stichting SHIF (www.shif.nl).

Omdat deze manier van verkoop nieuw is voor de stichting, wordt ervaring opgedaan met dit eerste werk. Bij succes zullen de andere werken ook worden aangeboden.
Glasblazer Jessica heeft dit werk persoonlijk aan mij overgedragen.  Dit betreft een gift in natura. De opbrengst zal volledig ten goede komen aan Stichting SHIF (www.shif.nl).

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwijndrecht, Nederland

Starttijd30-3-2022 om 15:13
Eindtijd10-4-2022 om 19:35
Openingsbod € 150
ObjectlocatieZwijndrecht,  Nederland