JET ROTMANS (1953) - groot abstract werk in gemengde techniek uit 1986. - Verkocht

JET ROTMANS (1953) - groot abstract werk in gemengde techniek uit 1986. kopen? Bied vanaf 325!
  • Jet Rotmans (1953)

Uit particuliere collectie doen wij dit werk van Jet Rotmans uit 1986 van de hand. Het betreft een groot abstract werk in gemengde techniek. Het werk is mooi geframed in een hagelwitte en zuurvrije passe partout en ingelijst in een massief blank houten omlijsting. De oorspronkelijke galerie aankoopwaarde van dit werk is € 2.000,- Compleet met professioneel ophangsysteem kan het werk zondermeer direct aan de wand worden opgehangen. Het werk is rechtsonder met olieverf gesigneerd en gedateerd en in verso voorzien van volledige naam en signatuur.

maat: 70x85 cm , inclusief passepartout en omlijsting.

Jet Rotmans (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  allart
FA. (1)

36 verkochte items
Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:16-08-2015 om 16:40
Eindtijd:23-08-2015 om 12:40
miele100
23 aug. / 00:45
€ 325