Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988

Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 87,00

Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!Jet Rotmans : Pastelkrijt – Zonder titel – gesigneerd – Ingelijst - 1988 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Jet Rotmans (1953)

Een werk uit 1988 van de Nederlandse kunstenares Jet Rotmans (1953).

Gesigneerd, gedateerd en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 48 x 40 cm. Beeld, 25 x 18 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om aan de muur te hangen.

Informatie over de kunstenaar:

Jet Rotmans, geboren in 1953, beeldhouwer, graficus, schilder.

Opleiding: AKI, Enschede (schilderen en grafiek) Klinische psychologie, VU Amsterdam.

Ze maakt lyrisch abstract werk, veelal in series geschilderd.
Met een sober palet van groenen grijzen bruinen weet zij sferen en stemmingen op te roepen.
Diepte wordt gesuggereerd door lichtere nuances op donkere achtergronden,
door een enkel accent van wit of zwart vindt de toeschouwer een houvast.
De vellen papier of linnen kunnen ieder apart worden bekeken,
maar het is in de context van de serie dat zij betekenis krijgen,
zoals woorden in een zin.

In 1997 kreeg Jet Rotmans tijdens de 11e prijs voor schilderkunst in Boechout (België) een eervolle vermelding. Kijk ook op haar website: www.jet-rotmans.info

Titel: “Zonder titel”.

Kunstenaar: Jet Rotmans.

Techniek: Pastelkrijt op papier.

Jaartal: 1988.

Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: In zeer goede staat..

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA) en 15,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 87,00

Starttijd:14-09-2017 om 15:13
Eindtijd:21-09-2017 om 21:23

Biedingen (11):

Irmpje
21 sep. / 21:18
€ 87
FVZ093
21 sep. / 21:12
€ 82
benanaevers
21 sep. / 21:11
€ 77
FVZ093
21 sep. / 21:10
€ 72
benanaevers
21 sep. / 21:10
€ 70
FVZ093
21 sep. / 21:10
€ 65
benanaevers
21 sep. / 21:10
€ 60
FVZ093
21 sep. / 21:07
€ 55
Irmpje
21 sep. / 20:28
€ 50
benanaevers
21 sep. / 18:51
€ 45
Irmpje
21 sep. / 16:28
€ 40