Jet Schepp - Bronzen gietpenning: Geboortepenning, 1981 - Verkocht

Jet Schepp - Bronzen gietpenning: Geboortepenning, 1981 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Jet Schepp - Bronzen gietpenning: Geboortepenning, 1981 kopen? Bied vanaf 55!Jet Schepp - Bronzen gietpenning: Geboortepenning, 1981 kopen? Bied vanaf 55!Jet Schepp - Bronzen gietpenning: Geboortepenning, 1981 kopen? Bied vanaf 55!Jet Schepp - Bronzen gietpenning: Geboortepenning, 1981 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  VVPK
FA. (6)

Lid sinds 2019
135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jet Schepp (1940)
TypeBeeld / Object
Jaartal1981
TechniekPenning
Afmetingen5 cm x 5 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Penning Vereniging voor Penningkunst, 1951
Medailleur Jet Schepp
Brons, gietpenning, 52 mm

In de traditie van de VPK om af en toe een geboortepenning uit te geven.
De tekst op voor- en keerzijde vormt samen de spreuk van Willem Bilderdijk: 'In 't verleden ligt het heden - in het nu wat worden zal'.
Vz. Kindje in liggende houding.
Kz. Een kinderspeeltuigje.

Prachtig, zie foto's voor kwaliteit.
Wordt geleverd met bijsluiter (zie scan) en aangetekend verstuurd.

Jet Schepp (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  VVPK
FA. (6)

Lid sinds 2019
135 verkochte items
5
5
1
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:07-03-2019 om 18:40
Eindtijd:21-03-2019 om 19:35
Bendea
09 mrt. / 14:51
€ 55