Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Typerende pasteltekening door Johannes Gerardus den Hengst waarop afgebeeld 'Gordes'.
Afmeting: 30 bij 50 cm. Signatuur en plaatsaanduiding in potlood: rechtsonder.
Hengst, Johannes Gerardus den (1904-1987)
Kwalificaties: schilder, tekenaar, aquarellist, tuinarchitect
voorheen tuinarchitect (gediplomeerd)
Geboren te Delft 1904-05-19 en overleden te Amsterdam 1983-01-26.
Biografische gegevens
Werkzame periode1919 - 1983
Opleiding: autodidact
Werkzaam in
Delft 1929 - 1930
tot 1929 (Jacobs 2000); tot 1930
Hilversum 1930 - 1953 Amsterdam 1954 - 1983
Pieter Jacobszstraat 13 hoek
Leerling van Ritsema, Coba ca. 1940-1942
Onderwerpen: landschap (als genre), stadsgezicht, interieurs, stillevens,bloemstilleven, bloem
Lid van Amersfoorts Kunstenaars Genootschap AKG
Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam) Vereeniging Sint Lucas (Amsterdam) Vereeniging van Beeldende Kunstenaars te Hilversum Gooische Schildersvereniging
De lijst is wat beschadigd en maakt geen deel uit van de koop. U krijgt de lijst er dus gratis bij.
Verzendkosten 8 euro: aangetekend/verzekerd, of afhalen in Hilversum.
Starttijd | 18-5-2014 om 21:39 |
Eindtijd | 29-5-2014 om 21:39 |