J.H. Doeleman (1848 - 1913) - aquarel - gesigneerd - Verkocht

J.H. Doeleman (1848 - 1913) - aquarel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

J.H. Doeleman (1848 - 1913) - aquarel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.H. Doeleman (1848 - 1913) - aquarel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.H. Doeleman (1848 - 1913) - aquarel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.H. Doeleman (1848 - 1913) - aquarel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!J.H. Doeleman (1848 - 1913) - aquarel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Johan Hendrik Doeleman (1848-1913)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van de bekende schilder Johan Hendrik Doeleman

Medium: aquarel op papier (geplakt op karton)

Afmetingen: 35x25 cm

Gesigneerd: Ja, r.o. (enigszins onduidelijk)

Conditie: enige verkleuring en (vocht)plekjes in de lucht

Johan Hendrik DOELEMAN 1848-1913 Schilderde voornamelijk landschappen, vooral zijn bosgezichten waren gezocht, heeft ook aquarellen en tekeningen vervaardigd. Tentoonstellingen: Amsterdam en Den Haag. Het Gemeentemuseum te Nijmegen en het Zeeuws Museum te Middelburg bezitten werk van zijn hand.

Johan Hendrik Doeleman (1848-1913)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:16-04-2017 om 21:26
Eindtijd:23-04-2017 om 21:26
Biedingen (4)
Johan_58
19 apr. / 22:41
€ 7
Alpberk
19 apr. / 00:48
€ 5
Johan_58
19 apr. / 00:24
€ 3
Alpberk
18 apr. / 17:00
€ 1