J.H. Frese, getekend, hoofd van oude man,

J.H. Frese, getekend, hoofd van oude man,  kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
J.H. Frese, getekend, hoofd van oude man,  kopen? Bied vanaf 25!J.H. Frese, getekend, hoofd van oude man,  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items
  • Job Frese (1914-1986)
TypeTekening / Aquarel

Jobst Heinrich Frese, 1914-1986

Gestudeerd aan de Rijks Academie te Amsterdam.

Het werk is getekend, 12x13 , hoofd van oude man.

Uit atelier afkomstig via de erven.

In de lijst van waarde bepalende Nederlandse kunstenaars, door de eeuwen heen, staat hij met : W. 16 /  incl. bruine houten lijst met glas, 22x28

verzenden:aantekenen, goed verpakt, Ned. 8,-

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:20-04-2014 om 23:34
Eindtijd:27-04-2014 om 23:34

Artyphoon
27 apr. / 22:32
€ 25