FA. (1)

J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd

J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!J.H. Kaemmerer (1894-1979) - Houthakkers - Olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979)

Fraai en karakteristiek schilderij van JH Kaemmerer met mooie lijst van de bekende lijstenmaker Heijdenrijk.

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 70x40 cm (lijst: 85x55 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder
Conditie: Er ontbreken enkele kleine stukjes verf, zoals getoond op de foto's. Verder een tweetal restauratieplekjes op de laatste twee foto's. Deze zijn echter met het oog niet/nauwelijks waar te nemen.

Joh. H. Kaemmerer behoort tot de Haagse schilders die in de 20ste eeuw voortbouwden op het impressionisme van de Haagse school, ook toen het nieuwe realisme, kubisme en expressionisme hun intrede deden. In zijn landschappen en Haagse stadsgezichten ligt de nadruk op het weergeven van stemming en atmosfeer, waarbij een zekere kleurigheid niet wordt geschuwd. Kaemmerer was leerling van de academie in Den Haag en daarna van de landschapschilder Ype Wenning.

Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
Starttijd:30-07-2017 om 13:43
Eindtijd:03-08-2017 om 13:43
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieDordrecht, Nederland