J.H. Mastenbroek de haven in Rotterdam. - Verkocht

J.H. Mastenbroek de haven in Rotterdam. kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

J.H. Mastenbroek de haven in Rotterdam. kopen? Bied vanaf 40!J.H. Mastenbroek de haven in Rotterdam. kopen? Bied vanaf 40!J.H. Mastenbroek de haven in Rotterdam. kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote litho van de haven in Rotterdam. Afbeelding 40 cm x 60 cm. Litho uit 1906. Losbladig en met potlood gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-03-2016 om 10:44
Eindtijd:10-03-2016 om 20:44
pvdv
10 mrt. / 00:03
€ 40