J.H.Frese, getekend, kop van man, r.o. gesigneerd. / 20x30

J.H.Frese, getekend, kop van man, r.o. gesigneerd. / 20x30 kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

J.H.Frese, getekend, kop van man, r.o. gesigneerd. / 20x30 kopen? Bied vanaf 25!J.H.Frese, getekend, kop van man, r.o. gesigneerd. / 20x30 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items
  • Job Frese (1914-1986)
TypeTekening / Aquarel

Jobst Heinrich Frese,  1914-1986 / opleiding Rijks Academie te Amsterdam.

Waarde bepalende lijst van Nederlandse kunstenaars door de eeuwen heen: W.16Getekende manne kop , r.o. gesigneerd maat / 20x30

incl. kunststof, zilverkleurige kunststof lijst met glas.

verzenden; aantekenen, goed verpakt, Ned.  ( 10,-)

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:25-03-2014 om 09:58
Eindtijd:30-03-2014 om 10:58

Florentine
28 mrt. / 22:10
€ 25