Niet of onleesbaar gesigneerd - Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren

Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!

Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren

Verkoopprijs: € 49,00

Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!Jiddje, olieverf op paneel, stilleven met 2 eieren kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

*Fraai realistisch geschilderd werkje van de kunstenaar Jiddje uit 2012.  Laatste keer aangeboden tegen nu laagste prijs.
*Het betreft olieverf op een hardboard paneeltje en is in goede conditie.
*Maten: 13 x 18 cm
*Gesigneerd rechtsboven in de verf met: Jiddje 2012
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Dit item is verkocht voor 49,00

Starttijd:05-07-2017 om 13:23
Eindtijd:16-07-2017 om 16:23

tawvangastel
14 jul. / 13:21
€ 49