Jim Dine - Kleurenoffset-litho . Affiche STILLLIVE uit 1978

Jim Dine - Kleurenoffset-litho . Affiche STILLLIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenoffset-litho . Affiche STILLLIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!Jim Dine - Kleurenoffset-litho . Affiche STILLLIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!Jim Dine - Kleurenoffset-litho . Affiche STILLLIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!
  • Jim Dine (1935)
TypeAffiches
Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
Prachtige grote Tentoonstellingsposter van Jim Dine uit 1978/79

De poster werd ontworpen door Jim Dine voor zijn tentoonstelling bij PACE/COLUMBUS
Afmeting blad 80 x 63.5 cm in zeer goede staat.
James Lewis (Jim) Dine (Cincinnati, 16 juni 1935) is een Amerikaans beeldhouwer en popartkunstenaar.

Jim Dine (1935)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
80 cm
63 cm
Sluit over 5d 2u 51m 29s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:01-02-2023 om 09:13
Eindtijd:10-02-2023 om 22:09