Zeer zwaar massief bronzen sculptuur van de Nederlandse kunstenaar Jits Bakker. Prachtig groen gepatineerd.
Titel: "Estafette".
Gesigneerd op de voorzijde van de voet.
Jits Bakker (1947-2014) was beeldend kunstenaar en heeft internationaal faam verworven met zijn kunst. Het was zijn missie om zijn grote en veelzijdige talent in dienst te stellen van de kunst.
Het geheel is 17 cm hoog. Het sculptuur is 22 cm breed en ca 5 cm diep. Zeer zwaar geheel van 2,1 kg!
In onberispelijke staat.
Wordt aangetekend/verzekerd verzonden. Omdat voor aflevering een handtekening vereist is, dient er iemand aanwezig te zijn om het pakket in ontvangst te nemen.
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 11,00
Extra